ceturtdiena, 2012. gada 12. jūlijs

11. mēnesis

Interesanti, ka šajā mēnesī izaudzējām 6, 7 un pat 8 zobu. Sesto zobu audzējām jau kādus 2 mēnešus pa nelielam gabaliņam. Likās, ka kuru katru brīdi jau būs klāt, bet viss notika lēnām, bet pamatīgi. Savukārt septītais zobs bija tā nocieties, ka izspraucās laukā gandrīz pirms 6 zoba ;). Un, kad ūdeņi bija norimuši, tad iznāca arī astotais.

Šajā mēnesī Miķelis ir iemācījies sasist plaukstiņas. Un tagad var dziedāt dziesmiņu.. Sitam plaukstiņas, kaujam mušiņas, liekam zupā vārīties.. :) Sākumā plaukstiņas sita bez skaņas, un pēc tam arī ar skaņu :")
Ar katru dienu ar vien vairāk aptuveni mēneša garumā mācās nostāvēt bez pieturēšanās. Reizēm sanāk ilgāk, reizēm ne tik ilgi. Bez pieturēšanās var arī pagriezties, lai nonāktu pie nākamās virsmas, kur pieķerties. Ir pat vienu solīti paspēris, lai pietuvotos jaunajai virsmai. :) Staigāt nestaigā. Es to saucu par pārvietošanos gar dīvānu. Tētis to sauc par stampāšanu. Līdz staigāšanai Miķelim vēl tālu. Vēl priekšā posms nolaisties brīvā telpā, ko arī jau gandrīz iemācījies, vēl tikai nedaudz stabilitātei pieturās. Tad piecelties kājās brīvā telpā un tikai tad gaidām pirmos solīšus.. Uz mēneša beigām bija reizes, kad pats ir nolaidies zemē, un gandrīz jau arī piecēlies pats. Miķelis arī ir labi samācījies atbalstīties ar savām kājām, lai rokas būtu brīvas.


Interesanti uz viņu ir skatīties, kad viņš tup. Liekas, ka tiek izpildīta neiespējamā misija.. Tup jau kādu laiciņu un bez pieturēšanās..

Brīžiem valodiņā var sadzirdēt kādu pazīstamu vārdu. Piemēram, labrīt, tētis ir darbā, puķīte. Skaidri jau dzirdēt nevar, bet tomēr saklausīt var. :)

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru